O nas

Tworząc firmę MM Concierge24 inspirowaliśmy się usługami profesjonalnych Konsjerży- Concierge (pol. Konsjerż), aby wspierać naszych Klientów, oferując szereg niezbędnych usług.

Firma MM Concierge24 Sp. z o.o. powstała w 2013 roku jako efekt wielu lat pracy i doświadczeń Pana Mariusza Markiewicza z zakresu rozwiązywania problemów przybywających do Polski cudzoziemców. Na początku istnienia firma zajmowała się legalizacją pobytu cudzoziemców z krajów byłego ZSRR oraz pomocą prawną przy zakładaniu działalności gospodarczej dla cudzoziemców. Od 2020 roku Spółka rozpoczęła rekrutację pracowników dla polskich firm i zakładów produkcyjnych, a następnie zatrudnianie w formule outsourcingu lub agencji pracy tymczasowej.

Obecnie w wyniku wojny za wschodnią granicą Polski, Spółka MM Concierge24 Sp. z o.o. w pełni zaangażowała się w pomoc przybywającym do nas uchodźcom Ukrainy. Biorąc pod uwagę ilość przyjeżdzających do Polski matek z dziećmi jak również nieznane do tej pory problemy z jakimi muszą się stykać firmy, postanowiliśmy naszą pomoc rozwijać w dwóch kierunkach. Po pierwsze szukając jako firma wraz z samorządami zakwaterowania, a po drugie poszukując możliwości pracy dla przybywających do Polski obywatelek Ukrainy.

 Rozpoczynając z nami współpracę mogą Państwo liczyć na kompleksowe doradztwo i profesjonalną opiekę z zakresu legalizacji pobytu, zatrudniania cudzoziemców w Polsce, a także zakładaniu działalności. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców.

Grupa naszych Konsjerży krok po kroku przeprowadzi Państwa przez administracyjne i prawne zawiłości wymogów, przepisów oraz zasad związanych z legalizacją pobytu i zatrudnienia w Polsce. Dzięki nam zaoszczędzą Państwo cenny czas, który można wykorzystać na realizacje innych planów biznesowych.

Co możesz zyskać?

 Występując o dokumenty legalizacyjne w Twoim imieniu, będziemy dbać, aby proces legalizacyjny przebiegł sprawnie i bez zbędnej zwłoki.

 Nie musisz martwić się o barierę językową – mówimy w Twoim języku.

 Jeśli skorzystasz z naszych ofert pracy znajdziemy dla Ciebie odpowiednie stanowisko, a  Twoje wynagrodzenie będzie na koncie zawsze na czas.

 Jeśli chcesz założyć w Polsce firmę pomożemy Ci nie tylko ją otworzyć, ale tez udzielimy cennych rad, jak prowadzić biznes w Polsce. Nasi specjaliści będą zawsze przy Tobie, służąc wsparciem.

 Jeśli poszukujesz pracowników spoza Unii Europejskiej – zrekrutujemy dla Ciebie pracowników, którzy będą odpowiadali profilowi Twojej działalności.

Masz inne potrzeby?

Zadzwoń do nas – postaramy się pomóc i rozwiązać każdy problem.

Wszystkie oferowane przez nas usługi dobierane są do potrzeb klientów i indywidualnie dostosowywane do konkretnych oczekiwań.